Український форум про фотографію, фототехніку, фотоподорожі

Наш президент - хвотограф :)

Створити нову тему   Відповісти на тему    Список форумів funPhoto -> Хобби и увлечения
 
Автор Повідомлення
Helga
Письменник-початківець


Зареєстрований: 06.02.2008
Повідомлень: 55

ПовідомленняДодадано: Пн Бер 17 14:38    Заголовок сообщения: Наш президент - хвотограф :) Відповісти з цитуванням

Недавно Ющенко пропіарився в іпосатсі фотографа. Подивитись на це можна тут: http://unian.net/ukr/news/news-241446.html

Як на мене, враховуючи штатність об'єктиву з відстанню фокусування, пози (відвовідно, кадрування), ще і спалах - то фото там такі вийдуть, що дай дорогу Razz
А потім ще виставку організують і будуть продавать за баснословні гроші. Тілько от якщо і будуть продавати, то точно фото Миколи Лазаренка (особистого фотографа Ющенка)
А на одному знімку він так фотоапарат тримає, ніби позує з ним Very Happy
Ох і піар технологи, придумають же :mrgreen: Very Happy
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
MORO
Відомий письменник


Зареєстрований: 04.01.2008
Повідомлень: 167
Откуда: Киев

ПовідомленняДодадано: Пн Бер 24 21:50    Заголовок сообщения: Відповісти з цитуванням

ну все же Президент тоже человек. Я знаю, что он увлекается фотографией давно и у него получается иногда не хуже того же Паши Лазаренко (об этом фотографе не хочу ничего говорить ни плохого ни хорошего).
Так что вы преувеличиваете. И по дороге Черновецкого Ющенко вряд ли пойдет. А если и будут его фото где-то продаваться, то деньги не ему в карман, а голодным детям.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Helga
Письменник-початківець


Зареєстрований: 06.02.2008
Повідомлень: 55

ПовідомленняДодадано: Пн Бер 24 23:10    Заголовок сообщения: Відповісти з цитуванням

MORO, так я нічого і не маю проти людяності Президента :wink: Але не обов'язково це виносити "на загал". Так вже склалося, що Президент - перша людина в країні і будь-яка його публічна дія буде обговорюватись. Якшо його пі-ар технологи дозволили розмістити цей фоторепортаж, то вони передбачали певну реакцію зі сторони "оцінювальників". Приходиться реагувати Rolling Eyes
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Показать сообщения:   
Створити нову тему   Відповісти на тему    Список форумів funPhoto -> Хобби и увлечения Часовой пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
  Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете голосувати у опитуваннях
Вы не можете прикреплять файлы к этому форуму
Вы можете загружать файлы в этот форум