Український форум про фотографію, фототехніку, фотоподорожі

Прийшов період стагнації. Потрібно щось зробити

Створити нову тему   Відповісти на тему    Список форумів funPhoto -> Фотопісочниця
 
Автор Повідомлення
Andriy
Письменник-початківець


Зареєстрований: 06.02.2008
Повідомлень: 28
Откуда: Киев - Носовка

ПовідомленняДодадано: Пн Кві 28 16:36    Заголовок сообщения: Прийшов період стагнації. Потрібно щось зробити Відповісти з цитуванням

...
а що, не знаю.

На багатьох фотках не можу знайти оптимальне відношення ІSО і витримки. Воно виходить або світло сильно або темно, або з непотрібними тінями, або ще щось не так ...

В лісі на кожну фотку потрібно різні налаштування, оскільки один об"єкт в тіні, другий на сонці і т.п. Чи є якась універсальна порада ? Постійно міняти ІСО та витримку напрягає. Чи це нормально ?

І ще, ота штукенція, що вліво вправо крутити її можна біля кнопки затвору, це ж є витримка ? Виходить, чим більше значення цього показнику тим темніша фотка. Відповідно чим менше - тим світліша. Але не так як хотілось би...

І ще. По фотошопу питання. Є класний посібник для напівчайника. Чи краще на Петрівку за книгою ? Що порадите, гуру ?

Якщо є хвилинка, тут мої екземпляри:
Багато невдалих фоток тут, темно, не ті кольори як хотілось би, буду вдячний за критику:

ось так ...
в пасмурну погоду я слабий, дуже

Підсумовуючи:
ПІсля Соні W5 приємніше фоткати, зовсім інший фотик, зовсім інші фотки. Але слабкий місцем є я. Мабуть мало читаю ...

Дякую за увагу
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Rebel
Письменник зі стажем


Зареєстрований: 29.11.2007
Повідомлень: 758
Откуда: Київ

ПовідомленняДодадано: Вт Кві 29 16:38    Заголовок сообщения: Re: Прийшов період стагнації. Потрібо щось зробити Відповісти з цитуванням

Andriy писал(а):

І ще, ота штукенція, що вліво вправо крутити її можна біля кнопки затвору, це ж є витримка ? Виходить, чим більше значення цього показнику тим темніша фотка. Відповідно чим менше - тим світліша. Але не так як хотілось би...

Как понятно из выше сказанного, речь идет о кольце управления...
Данным девайсом выполняется большое количество настроек. Выдержка, диафрагма, выбор точки фокусировки, листание снимков на мониторе, навигация в меню и т.д. Это как джойстик в мобильном телефоне... Smile
Все зависит от выбранного режима.

По фотошопу рекомендую найти видеоуроки Ульмана. Очень толково и доступно рассказывает на русском языке. По-моему уже 4 диска с его уроками вышло.


По фотографиям...
В принципе - фотки как фотки... надо креатив искать... посмотри сайты известных фотографов, определись, что тебе ближе по душе снимать, посмотри, как снимают в выбранном жанре/жанрах.
Старайся знать еще до момента съемки, что и как хочешь видеть на снимке.
Развивай глазомер. По себе заметил вот что - то, что резко вижу перед собой без поворота глаз - это объектив с приблизительно 50 мм фокусного расстояния. Дальше стараюсь учиться видет то, что может захватить объектив при 17 мм или 250мм фокусного расстояния.
В общем тренируйся направленно... Smile
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Andriy
Письменник-початківець


Зареєстрований: 06.02.2008
Повідомлень: 28
Откуда: Киев - Носовка

ПовідомленняДодадано: Вт Кві 29 19:27    Заголовок сообщения: Відповісти з цитуванням

та ні, я не про джойстик

читаю мануал ще раз, зараз розберуся ....

дякую за настанови, буду думати ...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Rebel
Письменник зі стажем


Зареєстрований: 29.11.2007
Повідомлень: 758
Откуда: Київ

ПовідомленняДодадано: Вт Кві 29 20:39    Заголовок сообщения: Відповісти з цитуванням

Andriy писал(а):
та ні, я не про джойстик


я говорю именно про колесико управления
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Helga
Письменник-початківець


Зареєстрований: 06.02.2008
Повідомлень: 55

ПовідомленняДодадано: Вт Тра 27 19:45    Заголовок сообщения: Відповісти з цитуванням

Андрію, важко відразу охарактеризувати всі фото... Але недоліків, перепрошую, але дуууже багато.
ISO не треба часто міняти - краще експерементуй з витримкою чи діафрагмою.

Читай більше літературу (дякуючи Rebelу, її хорошої на форумі багато Smile і не просто читай, а експерементуй на практиці Smile А ще краще - виклади якусь пару чи тройку фото з умовами зйомки і всіма показниками , а ми її об'єктивно "розберемо" :wink:

Єдине, що скажу по всіх фото - почитай про кадрування, про композицію, що допоможе тобі правильно визначитись ЩО і ДЕ має бути в кадрі.

Намагайся! Прагни!І все вийде :wink:
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Показать сообщения:   
Створити нову тему   Відповісти на тему    Список форумів funPhoto -> Фотопісочниця Часовой пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
  Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете голосувати у опитуваннях
Вы не можете прикреплять файлы к этому форуму
Вы можете загружать файлы в этот форум