Український форум про фотографію, фототехніку, фотоподорожі

Запитання юного фотографа

Створити нову тему   Відповісти на тему    Список форумів funPhoto -> Фотопісочниця
 
Автор Повідомлення
KIFIR
Читач


Зареєстрований: 29.06.2013
Повідомлень: 1

ПовідомленняДодадано: Сб Чер 29 22:20    Заголовок сообщения: Запитання юного фотографа Відповісти з цитуванням

Всім привіт!Одного разу сидячи на канапі з чашкою чаю в руках і массою ідей в голові .....я вирішив спробувати зайнятися фотографією....ні....ні ....не подумайте , що я роблю це для того щоб у мене були нові аватарки в контакті....))Хочу зайнятися цим тому ,що це...ну як мінімум цікаво...І от я хотів поцікавитись ...точніше задати декілька запитань,тим хто цим уже займається.Мене цікавить література.Порадьте літературу з якої можна почерпнути певні ази цього мистецтва,щоб мені було цікаво її читати і пізнавати щось нове,а ще мені цікавить сам фотопарат...який би ви порадили для початку??Мій вибір зупинився на Nikon'і D3100 з кітовським об"єктивом.Жду порад)І будь ласка не кідайтесь в мене камінням!))
Дякую за увагу!)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Sergey
Письменник зі стажем


Зареєстрований: 22.04.2008
Повідомлень: 622
Откуда: Moscow

ПовідомленняДодадано: Пн Серп 5 09:05    Заголовок сообщения: Відповісти з цитуванням

Шановний КІФІР! Для літератури в цьому форумі є велика тема "Книги, статті та посилання на ресурси про фотографії" Ця тема тут: http://forum.funphoto.ua/viewforum.php?f=33 Ви праві, питаючи про літературу. Навряд чи хто-небудь з нас зможе сказати більше і краще, ніж написано в цiх книгах. Бажаю Вам великого задоволення від читання книг і заняття фотографією. Никон 3100 - хороша камера. Ось тільки об'єктив кит Вас скоро перестане задовольняти, і Ви задумаєтеся про іншу лінзі. І тоді можна ставити питання нам - практикам від фотографії. З повагою,
Сергій
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Показать сообщения:   
Створити нову тему   Відповісти на тему    Список форумів funPhoto -> Фотопісочниця Часовой пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
  Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете голосувати у опитуваннях
Вы не можете прикреплять файлы к этому форуму
Вы можете загружать файлы в этот форум