Український форум про фотографію, фототехніку, фотоподорожі

foto soc proekt

Створити нову тему   Відповісти на тему    Список форумів funPhoto -> Фотопісочниця
 
Автор Повідомлення
sakura312
Читач


Зареєстрований: 28.04.2010
Повідомлень: 1

ПовідомленняДодадано: Ср Кві 28 23:25    Заголовок сообщения: foto soc proekt Відповісти з цитуванням

Любі мої товариші, знайомі, друзі або ж майбутні товариші, знайомі, друзі!

Я готую один соціальний проект, і мені потрібно розуміти хто з вас готовий мене підтримати. Насправді- це не боляче, а дуже навіть корисно (: Втілення проекту у життя планується на серпень- вересень (точну дату нажаль поки назвати не можу). На сьогодні йде етап продумування мною деталей, ідей, людей, які готові реалізувати цей проект зі мною, для того аби відправити повноціну заявку. Для цього мені потрібно зібрати максимум інформації яка може бути дуже корисною і кожна Ваша творча думка буде часточкою цього проекту.
Отже. Планується проведення фотовиставки, учасником якої можете стати і Ви.
Проблема:
Старість і молодість- чи є між людьми молодого і старшого віку взаємопрозуміння? Чи хочемо ми дізнаватися про інтереси і проблеми один одного? Чи приділяють молоді люди достатньо уваги людям старшого покоління і чи можуть люди старшого покоління розуміти молодь і спробувати їхні інтереси, внести різноманіття у своє життя. Це недостаність спілкування, що веде за собою нерозуміння того, що нам недостатньо відомо, іноді навіть осудження цього.
Слоган: «Час не має значення - живи з радістю кожен день».
Ідеї:
- Показати молоді, що старість - то не є страшно і нудно, а людям старшого покоління - те, що свій вік можна любити і знаходити максимум занять для того, аби жити, а не доживати своє життя.
- Приділяти більше уваги молодим людям і людям старшого покоління один одному, аби допомогти їм обмінюватися позитивним досвідом, інтересам, захопленням.
Краще (але далеко не обов’язково), якщо роботи будуть підходити під порівняння інтересів, що нібито вважаються тільки молодіжними, або тільки «древніми» - приміром зверху фотка де дідок катається на роликах а нижня фотка- юнак робить те саме. Під вашу роботу потрібно вигадати її назву та у разі бажання підпис - яку ідею ви хотіли передати вашою роботою, або який вислів (можна навіть кількома реченнями). Проект вперше буде проводитися у м. Черкаси. Для Вас - це спосіб проявити свою творчість і неординарність, показати себе як митець, відчути себе частинкою того механізму який намагається змінити світ на краще. На даному етапі мені потрібно розуміти реально, хто бажає підтримати цю ідею, або хто з Ваших друзів на Вашу думку зацікавився б нею, дізнатися Ваші ідеі і думки з приводу цього, а також деякі організаційні питання. Такі наприклад як – можливо у Вас є знайомі, у яких можна якісно і недорого надрукувати фото та придбати оснастку. Можливо Ви є журналіст, або ж у Вас є знайомі журналісти, які захочуть написати про проект в подальшому і таким чином теж стати частиною нашої команди. Отже, чекаю на Ваші запитання, пропозиції та думки з цього приводу на електронну пошту до 08 травня 2010 року. Якщо кожен з нас замислиться над цією ідеєю, то разом ми вже величезна сильна думка!

З повагою (:, Савченко Анастасія.
[email protected]
[email protected]
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Показать сообщения:   
Створити нову тему   Відповісти на тему    Список форумів funPhoto -> Фотопісочниця Часовой пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
  Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете голосувати у опитуваннях
Вы не можете прикреплять файлы к этому форуму
Вы можете загружать файлы в этот форум