Український форум про фотографію, фототехніку, фотоподорожі

Допоможіть з вибором першої зеркалки

Створити нову тему   Відповісти на тему    Список форумів funPhoto -> Фотопісочниця
 
Автор Повідомлення
Joker
Читач


Зареєстрований: 19.04.2012
Повідомлень: 1

ПовідомленняДодадано: Чт Кві 19 18:05    Заголовок сообщения: Допоможіть з вибором першої зеркалки Відповісти з цитуванням

Одразу попрошу сильно не критикувати, можливо в чомусь не правий - виправте.
Ситуація ось яка: фотографував до сьогоднішнього часу на стару (але дуже не погану мильницю) проте мріяв завжди про зеркальний фотоапарат.
Нарешті настав момент коли я собі можу дозволити купівлю бюджетної зеркалки. Питання лиш в тому що вибрати?
Ось тут і попрошу вашої допомоги
Бюджет: 4000 - 5000 грн.
Камери які я найбільше пригледів: Nikon d3100, Nikon d3000, Nikon d80
Прошу допомогти мені у виборі фотоапарату, розгляну також варіанти купівлі апарату із Cenon ... (пропонуйте варіанти)
Що цікавить у фотоапаратах окрім якості забраження, зручності, можливості з"йомки відео і функцій - так це то, як ці фотоапарати ведуть себе в різних екстрім умовах (низькі чи високі температури, вологість, можоливо навіть взагалі зустріч з водою, удари, вібрація)
Фотоапарат вибираю не тільки для фото (хоча це в першу чергу), але й для того щоб знімати відео (не в стилі " Хоум відео" а серйозна з"йомка кліпів і відеороликів)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
mgerchik
Письменник


Зареєстрований: 03.10.2011
Повідомлень: 72
Откуда: Киев

ПовідомленняДодадано: Пт Чер 22 12:24    Заголовок сообщения: Відповісти з цитуванням

Если вы хотите получить приемлемое качество вашего видео, а тот вид видео которым вы планируете заниматься (видео-клипы), по моему должен обладать очень хорошим качеством. Из названных вами, только одна камера умеет снимать видео (Nikon D3100). Она хоть и умеет снимать в HD качестве 1080, но не думаю что это достаточный уровень качества. И так уж повелось, что на зеркалку не очень рекомендуют снимать видео, особенно длинные.
Что же касательно фото, D3000 можно откинуть сразу, камера не очень удачная. D80 можно откинуть изза неумения снимать видео.
Остается Nikon D3100.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
mrdimon
Письменник зі стажем


Зареєстрований: 25.11.2010
Повідомлень: 204
Откуда: Донецк

ПовідомленняДодадано: Пт Чер 22 19:29    Заголовок сообщения: Re: Допоможіть з вибором першої зеркалки Відповісти з цитуванням

Joker писал(а):

Прошу допомогти мені у виборі фотоапарату, розгляну також варіанти купівлі апарату із Cenon ... (пропонуйте варіанти)
Що цікавить у фотоапаратах окрім якості забраження, зручності, можливості з"йомки відео і функцій - так це то, як ці фотоапарати ведуть себе в різних екстрім умовах (низькі чи високі температури, вологість, можоливо навіть взагалі зустріч з водою, удари, вібрація)

Если вы собираетесь работать в экстримальных условиях (перепады температур, вибрации, брызги, песок и пр.), то бюджет 4000-5000 грн это не бюджет, а куриный хохот. Бюджетная оптика не имеет такой защиты, какую имеет L оптика от Canon, а за такие деньги вы можете купить исключительно камеру с бюджетной оптикой.

Joker писал(а):

Прошу допомогти мені у виборі фотоапарату, розгляну також варіанти купівлі апарату із Cenon ... (пропонуйте варіанти)
......
Фотоапарат вибираю не тільки для фото (хоча це в першу чергу), але й для того щоб знімати відео (не в стилі " Хоум відео" а серйозна з"йомка кліпів і відеороликів)

Из линейки Canon в вашем коридоре это камеры БЕЗ объектива Canon EOS 550D, немного дороже - Canon EOS 60D. Еще дороже - Canon EOS 7D. Другими словами, камеры, которые позволяют снимать видео FULL HD
Если смотрим на HD - то Canon EOS 500D вам поможет.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Tost
Читач


Зареєстрований: 14.10.2012
Повідомлень: 1

ПовідомленняДодадано: Нд Жовт 14 18:59    Заголовок сообщения: Відповісти з цитуванням

Цікаво що придбав автор теми?
Якщо вибір ще не зроблений, хочу ще звернути увагу на Sony SLT-A37 та Sony SLT-A57. Не знаю як з приводу роботи в екстремальних умовах, але це єдині з дзеркалок, у яких працює автофокус на відео.
Дзеркалками знімають досить серйозної якості фільми, до речі.
http://parakiter.livejournal.com/38500.html
А взагалі, для жорсткого екстріму потрібні "Екстрім-камери" - погугліть.

Щоб не плодити схожих тем, спитаю тут:
Вибираю першу дзеркалку, почитав рейтинги і тести, поїздив по магазинах, спробував фотографувати в торгових залах (досвід є тільки по мильничках). Що скажу, на свою любительську (і тому можливо помиляюсь) думку:
Nikon D3100 18-55vr kit - як не крутив настройки, добитись чіткої "дзвінкої" картинки не зміг. Пробував у двох різних магазинах, знімав дитину при різному світлі, "мило" помітне по розмитому волоссі на голові. Все решта в тій камері - як на мене, ок.

Sony Alpha A37 18-55 kit - Відео супер, фотки милить. Для моїх рук замала - пальці висять.

CANON EOS 600D KIT 18-55mm - Картинка чітка, хоча хоче доброго світла або спалаха. Але проблема з червоним кольором він просто "кислотний" - вдвічі яскравіший від реалу. Я так розумію помиляється автобаланс?

От тепер сиджу і думаю що купувати. ЧИ перескакувати в категорію 1 кілобакс і більше? Порадьте щось, але сильно ногами не бийте, початківець я...
Про Нікон і Соні, якими фоткав у магазині. Це проблема кітових бюджетних об’єктивів?

Фотоапарат потрібен для вебстудії, часто знімаємо для сайтів клієнтів на вулиці і в приміщенні, мильниці не вистачає, часто погане світло, нема різкості по кутах і т.д. - ну всі в курсі.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
MORO
Відомий письменник


Зареєстрований: 04.01.2008
Повідомлень: 167
Откуда: Киев

ПовідомленняДодадано: Вт Бер 26 16:25    Заголовок сообщения: Відповісти з цитуванням

Рекомендую Canon 500d или 600d, обе эти модели весьма неплохо справляются со всеми функциями, о которых было сказано автором. Что касается пыле-влаго защиты и устойчивости к перепадам температуры - то здесь я вас разочарую - это либо специализированные цифро-компакты типа SONY TX10 (на серьезное качество уровня зеркальных камер рассчитывать не приходится), либо что-то профессиональное и дорогое (не ваш случай). Так что покупайте любительскую зеркалку, парочку нормальных объективов к ней и пользуйтесь аккуратно.

Альтернативный вариант защиты - использование подводного бокса, простые модели боксов для компактных зеркалок не будут слишком дорого стоить.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Показать сообщения:   
Створити нову тему   Відповісти на тему    Список форумів funPhoto -> Фотопісочниця Часовой пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
  Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете голосувати у опитуваннях
Вы не можете прикреплять файлы к этому форуму
Вы можете загружать файлы в этот форум