Український форум про фотографію, фототехніку, фотоподорожі

Разочарование...

Створити нову тему   Відповісти на тему    Список форумів funPhoto -> Часті питання у фотографії
 
Автор Повідомлення
Alenka
Читач


Зареєстрований: 19.05.2014
Повідомлень: 1

ПовідомленняДодадано: Пн Тра 19 01:26    Заголовок сообщения: Разочарование... Відповісти з цитуванням

Дорогие начинающие фотографы и профессионалы...!!!!Пожалуйста подбодрите)))Давно мечтала о зеркалке,фото люблю.....КУПИЛА...и о ужас(((фото хуже,чем на мыльнице......я понимаю,что нужно учиться,учиться и учиться...но как то прям настроение совсем пропало...((
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Andrew_foto
Читач


Зареєстрований: 12.05.2014
Повідомлень: 2
Откуда: Київ

ПовідомленняДодадано: Пн Тра 19 10:29    Заголовок сообщения: Відповісти з цитуванням

Зараз компактні камери( мильниці) нового покоління, в автоматичному режимі дають кращу картинку ніж бюджетні зеркалки. не буду поглиблюватись чому так... Моя порада --
1. Перейдіть з автоматичного режиму виключно в мануальний ( На диску буквочка М) .
2. Знімайте виключно в режимі RAW.
3. Добре проштудіруйте інструкцію до камери, потрібно знати всі можливості фотоаппарата і використовувати їх по максимуму. Даже з бюджетної кроп - дзеркалки можна витащити достойну картинку. Див. п. 1.2.
4. в неті є багато книг в електронному вигляді. Скачуйте і багато читайте.
Дивіться книги старих видань які написані для плівкових камер. Там сама "суть" розписана найкраще.
5. Закріплюйте знання отримані з книг.
Без саморозвитку навіть достоїні курси небагато Вам дадуть.
Успіхів.

Ще одне, спілкуйтеся, товаришуйте з початківцями, профессіоналами, ходіть на виставки.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
VitalS
Читач


Зареєстрований: 09.10.2011
Повідомлень: 2

ПовідомленняДодадано: Вт Чер 24 10:21    Заголовок сообщения: Відповісти з цитуванням

Якщо ще питання актуальне то і я добавлю.
Точно так і в мене було, і хотів зеркалку, і фото якісні робити.
І так само був розчарований результатом... навіть фотоапарат продав.
Але, з часом, заспокоївся. Чого і Вам раджу.
Поступово, навчитеся. Не потрібно хотіти все і зразу, тоді і розчарування не буде.
Основано на свому досвіді.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Alex_Sp
Читач


Зареєстрований: 09.02.2015
Повідомлень: 2

ПовідомленняДодадано: Пн Лют 9 07:04    Заголовок сообщения: Відповісти з цитуванням

Алена, через это проходят многие, кто впервые покупает зеркалку. Это пройдет. Узнайте свою камеру, как можно лучше, начните изучать азы фотографии и ваше разочарование со временем превратится в радость и удовольствие не только от удачных снимков, но и от самого процесса фотосъемки. У Вас все получится!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Показать сообщения:   
Створити нову тему   Відповісти на тему    Список форумів funPhoto -> Часті питання у фотографії Часовой пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
  Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете голосувати у опитуваннях
Вы не можете прикреплять файлы к этому форуму
Вы можете загружать файлы в этот форум