Український форум про фотографію, фототехніку, фотоподорожі

Зйомка відео за допомогою смартфону та зовнішнього мікрофону.

Створити нову тему   Відповісти на тему    Список форумів funPhoto -> Разговоры обо всём
 
Автор Повідомлення
Ersanit
Читач


Зареєстрований: 20.12.2017
Повідомлень: 1

ПовідомленняДодадано: Ср Гру 20 22:19    Заголовок сообщения: Зйомка відео за допомогою смартфону та зовнішнього мікрофону. Відповісти з цитуванням

Виникло запитання на яке я не знайшов відповіді, можливо я помилився форумом але вибачайте. Виникла необхідність записувати відео на смартфон за допомогою зовнішнього мікрофона. Але запис відбувається не в режимі диктофону а в режимі запису відео. Коли я записуючи відео приєднував мікрофон boya by-m1, він на жаль не працював, працював лише в режимі диктофону. Отже питання наступне, чи є програмне забезпечення на андроїд за допомогою якого можна записувати відео використовуючи одночасно зовнішній мікрофон.

Відразу хочу попередити що цікавить відповідь саме на це запитання, я розумію що є ще безліч інших варіантів, але мене цікавить саме цей варіант, можливо хтось теж намагався це робити і знайшов як це можливо це реалізувати, буду вдячний за будь яку допомогу.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Показать сообщения:   
Створити нову тему   Відповісти на тему    Список форумів funPhoto -> Разговоры обо всём Часовой пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
  Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете голосувати у опитуваннях
Вы можете прикреплять файлы к этому форуму
Вы можете загружать файлы в этот форум