Український форум про фотографію, фототехніку, фотоподорожі

Допоможіть у розборі фото!!!

Створити нову тему   Відповісти на тему    Список форумів funPhoto -> Практика фотографії
 
Автор Повідомлення
mazanita
Читач


Зареєстрований: 10.05.2022
Повідомлень: 4

ПовідомленняДодадано: Вт Тра 10 08:13    Заголовок сообщения: Допоможіть у розборі фото!!! Відповісти з цитуванням

Всім доброго дня. Я фотограф початківець,фотографую близьких, практикуюсь поки. На днях знімала сестру і фото які я побачила мені не сподобались взагалі. Я не розумію в чому причини таких фото. Було близько 16 години і сонце було досить яскраве. Перше фото я знімала напроти сонця і воно вийшло в сірій димці. Чому так вийшло, і чи можна це якось змінити? Потім інше фото я зробила в тіні дерева, обличчя вийшло темне і з якимось дивним кольровом. Не розумію в чому причини такого дивного відтінку на шкірі. І як взагалі фотографувати в таких умовах і локації,щоб отримати гарні і яскраві фото?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Pixel
Письменник-початківець


Зареєстрований: 15.02.2012
Повідомлень: 18
Откуда: Киев

ПовідомленняДодадано: Вт Тра 10 16:23    Заголовок сообщения: Відповісти з цитуванням

Так а де самі фото?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
mazanita
Читач


Зареєстрований: 10.05.2022
Повідомлень: 4

ПовідомленняДодадано: Ср Тра 11 09:15    Заголовок сообщения: Відповісти з цитуванням

не могла завантажити фото
ось,будь ласка



IMG_5918ама.jpg
 Описание:
 Размер файла:  56.89 KB
 Просмотрено:  486 Раз(а)

IMG_5918ама.jpg



IMG_5918ама.jpg
 Описание:
 Размер файла:  56.89 KB
 Просмотрено:  486 Раз(а)

IMG_5918ама.jpg


Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Pixel
Письменник-початківець


Зареєстрований: 15.02.2012
Повідомлень: 18
Откуда: Киев

ПовідомленняДодадано: Ср Тра 11 12:22    Заголовок сообщения: Re: Допоможіть у розборі фото!!! Відповісти з цитуванням

mazanita писал(а):
І як взагалі фотографувати в таких умовах і локації,щоб отримати гарні і яскраві фото?

Побачив два однакових фото. Ну, добре.
Що раджу: знімайте так, щоб об'єкт був освітлений. Освітлений рівномірним м'яким світлом. Добре, коли основна деталь - додатково підсвічена. Враховуйте й те, що відбите світло (наприклад, від дерев, трави) може додавати відповідного відтінку, в залежності від того, від чого воно відбивається. Наприклад, коли поруч багато зелені - відбите світло може додавати обличчю зеленуватий відтінок. В ідеалі - треба додатково освілювати обличчя спалахом або освітлювачем, або ловити сонце додатковим фото віддзеркалювачем.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
mazanita
Читач


Зареєстрований: 10.05.2022
Повідомлень: 4

ПовідомленняДодадано: Чт Тра 12 08:53    Заголовок сообщения: Відповісти з цитуванням

фото 2


IMG_5931.jpg
 Описание:
 Размер файла:  70.34 KB
 Просмотрено:  478 Раз(а)

IMG_5931.jpg


Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
mazanita
Читач


Зареєстрований: 10.05.2022
Повідомлень: 4

ПовідомленняДодадано: Чт Тра 12 09:01    Заголовок сообщения: Відповісти з цитуванням

Дякую за коментар, для мене це дуже цінно. Я собі так і подумала що можливо рефлекс від зелені. Я більш менш розумію вже по самому фото,що не так ,але не розумію як цьому запобігти.) Щоб картинка відповідала тому що в голові,які для цього мають бути умови.)
А стосовно проти сонця,то можливо потрібно щоб перед моделлю були більш високі дерева,які трішки перекривали сонячні прямі промені. Чи можливо бленда? Чи взагалі так не правильно фотографувати?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Pixel
Письменник-початківець


Зареєстрований: 15.02.2012
Повідомлень: 18
Откуда: Киев

ПовідомленняДодадано: Чт Тра 12 18:27    Заголовок сообщения: Відповісти з цитуванням

mazanita писал(а):
А стосовно проти сонця,то можливо потрібно щоб перед моделлю були більш високі дерева,які трішки перекривали сонячні прямі промені. Чи можливо бленда? Чи взагалі так не правильно фотографувати?


Частіше за все, про зйомці портрета при сонячному світлі, буде потрібно боротися з різкими тінями або з впливом того, що це сонячне світло віддзеркалює (зелена трава, дерева).
Намагайтеся знімати портрет у ранкові або вечірні години — тоді, коли сонце менш яскраве.
Якщо ж, сонце яскраве, спробуйте дочекатися хмарності, щоб світло стало більш м‘яким.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Показать сообщения:   
Створити нову тему   Відповісти на тему    Список форумів funPhoto -> Практика фотографії Часовой пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
  Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете голосувати у опитуваннях
Вы не можете прикреплять файлы к этому форуму
Вы можете загружать файлы в этот форум