Український форум про фотографію, фототехніку, фотоподорожі

зайшов у кут ...

Створити нову тему   Відповісти на тему    Список форумів funPhoto -> Фотопісочниця
 
Автор Повідомлення
freshwind
Читач


Зареєстрований: 01.09.2023
Повідомлень: 1

ПовідомленняДодадано: Пт Вер 1 11:13    Заголовок сообщения: зайшов у кут ... Відповісти з цитуванням

Мені 47. Роки , троє дітей та вредновата дружина майже вбили в мені допитливого фотографа, яким я був 20 років тому... Тому потрібна порада...
Декілька років тому придбав Canon EOS 1100D. Фотографую найчастіше свою сім'ю в приміщенні та надворі на автоматі. В кращому випадку перемикаю режими, до ручних налаштувань майже не лізу. Додаткового спалаху не маю, бо не люблю якість фото із вбудованим спалахом. Найбільшими проблемами із кітовим обєктивом були темні і нечіткі фото людей в приміщенні в режимі без спалаху а також нечіткі фото людей загалом.
Років зо два тому придбав об'єктив Canon EF 50mm f 1.8 STM. Світосила допомагає при поганому освітленні, стало менше шумів, але не завжди є змога відійти достатньо далеко в приміщенні, щоб всі помістилися в кадр. Порадьте як вийти із ситуації. Розглядаю купівлю додаткового обєктиву (до 300$). Можливо до нього буде потрібний спалах із розсіяним світлом... Можливо вартує налаштувати якийсь із наявних режимів суто під фото декількох людей в погано освітленому приміщенні.
Вимоги до якості фото мінімальні - нормальне фокусування на людях (1-10 чоловік які не завжди стоять на однаковій віддалі від камери ), відсутність видимих шумів на екрані компа при перегляді без збільшення та природні кольори.
Дякую наперед.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Показать сообщения:   
Створити нову тему   Відповісти на тему    Список форумів funPhoto -> Фотопісочниця Часовой пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
  Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете голосувати у опитуваннях
Вы не можете прикреплять файлы к этому форуму
Вы можете загружать файлы в этот форум